HBMP Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

PROJEKTMENEDZSER asszisztens

A HBMP Kft a Magyar Kézilabda Szövetség tulajdonában álló gazdasági társaság. Az MKSZ által meghatározottak szerint kezeli, többek között, a Magyar Kézilabda Szövetség által kiírt pályázatokat és végzi a Szövetség beszerzéseit. A jelölt feladata az MKSZ pályázataival és beszerzéseivel kapcsolatos teendők ellátása, a meghatározott paraméterek mentén, így különösen:

  • pályázatok előkészítésében történő részvétel, egyeztetés az MKSZ illetékes kollegáival
  • pályázatok készítése kapcsán felmerülő adatgyűjtés, hivatalos dokumentumok beszerzése
  • pályázatok háttérdokumentumainak feldolgozása
  • megvalósítási szakaszban lévő pályázatok teljes körű elektronikus és papír alapú dokumentálása
  • az egyes pályázatok/projektek lezárásához szükséges dokumentáció elkészítése az MKSZ Pénzügyi Igazgatósága részére
  • a beszerzési igazgatóság munkájának adminisztratív támogatása
  • beszerzésekhez kapcsolódó piackutatás
  • beszerzési folyamatok nyomonkövetése
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • precizitás
  • önálló munkavégzés
  • erős adminisztratív képességek
  • a Word és Excel programok magabiztos használata,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • lelkes, támogató háttér
  • igényes munkakörnyezet
  • előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pályázati koordinátor, Irodai munka, Adminisztrátor, Asszisztencia
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • pályakezdő

Munkavégzés helye:

Budapest, Könyves Kálmán Krt. 76.

Jelentkezési határidő:

2017. 08. 20.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, az iroda@hbmp.hu email címen.